Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie
Marki
Ostatnio oglądane produkty
Witaminowa mieszanka uzupełniająca dla koni.
Biotin (d-biotyna) 2 000 000 mcg
Cynk (chelat cynku) 4 500 mg

HipoVital BIOTIN+Zn jest silnie skoncentrowanym roztworem biotyny z dodatkiem łatwo przyswajalnego cynku organicznego. Preparat stosuje się jako suplement diety dla koni o kruchych i łamliwych kopytach. Biotyna wzmacnia także sierść konia, nadając ...
45.00 zł
Producent: Trouw Nutrition
Ilość:

Stan magazynowy:
Dietetyczna mieszanka paszowa uzupełniająca dla koni, dla wyrównania utraty elertrolitów w przypadku silnego pocenia się.

HippoVital ELEKTROLIT przeznaczony jest do wyrównania poziomu elektrolitów, utraconych przez silne pocenie się konia w czasie zajęć sportowych, podczas treningu lub przy wysokiej temperaturze otoczenia.

Skład:
Wapń 2,9 g
20.00 zł
Producent: Trouw Nutrition
Ilość:

Stan magazynowy:
Najwyższej jakości olejki nadają skórze miękkość i odporność. Specjalna formuła wnika głęboko w pory i dostarcza skórze ważnych składników odżywczych. Olej do skór chroni ją przed wysychaniem, zapobiega wnikaniu wilgoci i promieni UV.
Łatwe użycie dzięki postaci sprayu, olej rozprowadzany jest równomiernie na powierzchni.
Zastosowanie: przed użyciem skórę dokładnie ...
22.00 zł
Producent: Kerbl / CanAgri
Ilość:

Stan magazynowy:
Spray nadający połysk sierści i odżywka do długich włosów w jednym. Dzięki użyciu nawilżacza (kompleks olejku D-pantenolowego) skóra i sierść chronione są przed wysychaniem - olejek D-pantenolowy dodatkowo koi podrażniona skórę. Zawiera specjalną pielęgnacyjną kompozycję ułatwiającą rozczesywanie włosia na mokro i na sucho - tym samym zapobiega łamaniu i filcowaniu przy szczotkowaniu ...
38.00 zł
Producent: Kerbl / CanAgri
Ilość:

Stan magazynowy:
- chroni wrażliwe miejsca na ciele konia
- w razie potrzeby można uprać szczotkę w pralce

Wszechstronna szczotka zapewniająca czystą przyjemność podczas pielęgnacji konia, dobrze układa się w dłoni i szybko usuwa uporczywe zabrudzenia. Specjalna struktura i kształt szczecin czyści i masuje jednocześnie. Nadaje się do pielęgnowania kopyt, nóg i sierści.

20.00 zł
Producent: Kerbl / CanAgri
Ilość:

Stan magazynowy:
• Regulowana opaska na rękę
• Drobno ząbkowane
- dostępne kolory: niebieski, czerwony
5.00 zł
Producent: Kerbl / CanAgri
Ilość:

Stan magazynowy: